Archiv novinek

Karneval 2022

Dne 3. března 2022 jsme si opět mohli užít KARNEVAL. Během několika minut se asi 50 dětí, 4 cvičitelky a 1 moderátorka ocitly na karnevalu v RIU. V Riu se tančilo, soutěžilo, cvičilo, prostě to tu žilo!!!

https://sokolsatalice.rajce.idnes.cz/Karneval_2022/

Valná hromada 2022

Pozvánka na valnou hromadu

Vážená sestro/ Vážený bratře,

Naše jednota TJ. Sokol Satalice si tě dovoluje pozvat na valnou hromadu. Uvítáme co nejširší účast všech členů sokola a pomoc fyzicky zdatnějších při organizaci VH (od 17:00).

Cesta za světýlky

Každý rok se děti ze Sokola v adventním čase setkávají se sv. Mikulášem. Letos toto setkání proběhlo alternativní CESTOU ZA SVĚTÝLKY. S jistým zpožděním se dostavil i sv. Martin na bílém koni a pomohl nám dát této akci tu pravou atmosféru. Děti dostaly mailem instrukce a 3. 12. v podvečer s rodiči vyrazily.

stanoviště s Mikulášem

Běh za času Koronaviru

Dne 16. 5. se měl konat 11. ročník Běhu Satalickou oborou. 11. ročník jsme odložili na příští rok a letošní Koronavirový ročník přizpůsobili aktuální situaci. Běžci měli možnost si závodní trať vyznačenou zajíci zaběhnout individuálně, nebo také během cvičebních hodin v Sokole, neboť od 11. 5. jsme mohli obnovit sportovní činnost. Poté se na webových stránkách zaregistrovali a poslali nám svůj čas. Běhu se zúčastnilo 77 dětí a 16 rodičů. Všechny děti jsme se snažili odměnit účastnickým diplomem.

Uzavření sokolovny

Vážení členové TJ Sokol Satalice,

z důvodu nařízení vlády je sokolovna od pátku 9. října 2020 do odvolání uzavřena.

Děkujeme za pochopení,

Výbor TJ Sokol Satalice

Netradiční Běh satalickou oborou 2020

Letošní KORONAVIROVÝ ročník běhu SATALICKOU OBOROU proběhl netradičně, ale přece. Děti i rodiče měli možnost si trať zaběhnout individuálně či během cvičebních hodin v Sokole. Této možnosti využilo 77 dětí a 16 rodičů. Účastníkům děkujeme a blahopřejeme.

více na www.behsatalickouoborou.eu