Cvičení v sokolovně zahájeno 12.5. za dodržování zvýšené hygieny. Čtěte další informace v textu.

Vážení členové TJ Sokol Satalice,

počínaje dnem 12.5. 2020 se opět otevírá sokolovna. Rozhodnutí, zda daný oddíl začne cvičit, necháváme na cvičiteli. Cvičení je možné za následujících podmínek:

1. Každý cvičenec či jeho zákonný zástupce podepíše "prohlášení o bezinfekčnosti". Formuláře ve dvojím vydání - pro dospělé a děti - budou ležet na stole při vstupu do sokolovny. Podepsaný formulář si cvičitel ponechá u sebe, příležitostně předá výboru.

2. Při vstupu do sokolovny si každý bude dezinfikovat ruce - dezinfekce bude opět na stole při vstupu.

3. Zatím musí být šatny uzavřené, WC je otevřené.

4. Po každé hodině cvičitel bude dezinfikovat použité nářadí a náčiní. Rozprašovače s dezinfekcí budou v nářaďovně.

5. Na svou hodinu choďte přesně - max. 5 minut předem.

Výbor TJ Sokol Satalice

Vložil/a: supereditor , Út, 12/05/2020 - 07:14